Mağazanıza Özel Müzik Yayınları    (0212) 236 40 50

In-Store Music  -  info@perakendertv.com
Slide background

Kurumunuza Özel Kapalı Devre Müzik Yayınları

Mekanınızın tarzı ve müşteri portföyünüze uygun olarak işletmenize özel hazırlanacak  kapalı devre bir müzik yayını ile alışverişi keyifli hale getirebilmenin yanında müşterilerinizi özel anons ve duyurularla belirlediğiniz hedeflere yönlendirebilirsiniz.

Zincir mağazalarınız içinde yayınlanacak olan size özel program bir merkezden kontrol edilir. Mağazalarınızda çalınacak olan müzik parçaları yayın kuralları çerçevesinde ve akış içinde markanıza özel reklam, duyuru, özel gün anonsları da yerleştirilerek servis edilir.

Kendini tam hizmet sunan bir çözüm ortağı olarak konumlandıran Perakende Müzik  RTV’nin hizmetlerini beş ana başlık altında toplayabiliriz.

In-Store Müzik Yayını

In-store (Mağaza İçi) müzik yayını, mağazalardaki mevcut ses sistemi kullanılarak bu alan içerisinde yapılan radyo yayını olarak tanımlanmaktadır. recording

Alışveriş merkezleri, zincir mağaza, market, banka şubeleri, hastaneler ve benzin istasyonları içerisinde, kurum ve markaya özel olarak gerçekleştirilen radyo yayını in-store müzik kapsamındadır.

Prodüksiyon ve Seslendirme

Kapalı devre yayınlar da, aynen kitle iletişim mecralarında olduğu gibi,  konsepte uygun program, parça ve jingleların üretilmesini gerektirir. RadioAds

Marka ile ilgili kampanya,  ve anıtımlar, firma jingle çalışmaları, playlist hazırlanması ile prodüksiyonların yanı sıra, Yılbaşı, Sevgililer Günü, Anneler Günü, Babalar Günü,  Bayramlar, Kuruluş Yıldönümleri gibi özel günlere yönelik ekstra prodüksiyonlar, sponsor ve sosyal sorumluluk programları, haberler, hava durumu, çalışanlara mesajlar gibi isteğe özel diğer programlar da Perakende Müzik RTV tarafından üretilmektedir.

Reklam Pazarlama

imagesPerakende Radyo TV’nin reklam satış ekibi, radyo medya pazarlaması ve sponsorluk hizmetleri de vermektedir. Yayında yer alacak reklam ve tanıtımların rezervasyonu ve yayını, yayından sorumlu ekibin kontrolünde otomasyon sistemi tarafından yapılır.

Ekibimiz RadyoM ve Tansaş Radyo için Türkiye’deki en önemli ulusal ve uluslararası markalar ile reklam anlaşmaları yapmış ve markaların seslerini tüketicilere satış noktasında iletmelerini sağlamıştır.

Telif ve Lisanslama

Meslek birlikleri, Edisyon firmaları ve Uluslararası Müzik Kataloglarının kullanımı konusunda en uygun şartları sağlamak üzere danışmanlık hizmeti vermekteyiz. license copy-k

Bunun yanında 200.000 ‘den fazla yüksek kalitede müzik eserini arşivinde bulunduran uluslararası müzik kataloglarındaki tüm şarkıların kullanım hakkı firmamızda bulunmaktadır.

Perakende Müzik RTV kanalını kullandığınızda meslek birliklerine ayrıca bir telif ücreti ödemenize gerek kalmamaktadır.

Raporlama

Mağazalardaki müzik yayınını takip imkanı sağlayan program kullanımı ile tüm şubelerinizi network üzerinden takip edebilirsiniz.

Yeşil işaretli şubelerde yayın açık, kırmızı işaretli şubelerde yayın kapalı demektir.
raporlama1
Şubelerin Yayını açma ve kapama detayını gösteren rapor
raporlama2

In-Store Radyo Sistemi Nasıl Çalışır Bilmek istemisiniz ?

Öncelikle Radyo yayını yapacak kurum ve markanın kurumsal kimliği ve müşteri profili göz önüne alınarak yayın içeriği belirlenir....
Devamı için tıklayın
Perakende Radyo TV  profesyonel ve deneyimli kadrolar ile;
•    Meslek birlikleri ile telif hakları anlaşmaları,
•    Radyo teknik kurulumu,
•    Kapalı devre tayın içeriğinin belirlenmesi,
•    Kapalı devre yayın prototipinin ve akışının oluşturulması,
•    Kapalı devre yayının gerçekleştirilmesi,
•    Yayını oluşturacak prodüksiyon ve seslendirme hizmetleri,
•    Satış noktası reklam pazarlama çalışmalarını yürütmektedir.
Bu çalışmalar sırasında;
*    Farklı noktalar için farklı müzik ve tanıtım seçenekleri,
*    Bölgesel ya da kentsel yayın planları,
*    Yayın takibi ile anlık izleme olanağı,
*    Kolay kurulum ve kolay kullanım yöntemleri,
*    Açık platformu ile hızlı ve etkin güncelleştirme,
*    Reklam, müzik ve program bilgilerinin raporlanması  gibi, kalite kontrol ve ölçüm kolaylığı sağlayan araçlar da sunulmaktadır.